LegendsTurkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LegendsTurkey

Dostuklarin Tek Mekani

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

'Sen sultanımsın diğerleri cariye'

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
No Name
İlk Adım
İlk Adım
No Name
Yeni tema ve butonlarımız hayırlı olsun
Üye bilgileri
Rep Puanı: 136
'Sen sultanımsın diğerleri cariye' Vide
MesajKonu: 'Sen sultanımsın diğerleri cariye' 'Sen sultanımsın diğerleri cariye' Icon_minitimePerş. Mayıs 28, 2009 4:04 pm

Taciz iddiaları ile gündeme gelen Görgüzel'in eski eşi Playboy Yılmaz Bektaş çıktı. 'Zoraki Başkan' dizisinden taciz edildiği için olaylı bir şekilde ayrılan oyuncu Selen Görgüzel'in ünlü playboy Yılmaz Bektaş'ın eski eşi olduğu ortaya çıktı. Selen Görgüzel, Kanaltürk'teki 'Orada Neler Oluyor'da "Ben Türkiye'deki birçok ünlü manken, şarkıcı ve dizi oyuncusunun akrabasıyım. Çünkü eski eşim, kızımın babası Yılmaz Bektaş'ı sürekli onlarla paylaşmak zorunda kaldım" dedi. Selen Görgüzel "Yılmaz bu ünlü şarkıcı ve mankenlerle aşk yaşar, onlara deli gibi para harcardı. Bana evliliğimiz boyunca 'Sen Hürrem Sultan'ımsın, onlar cariyeler. Sen koca bir denizsin, onlar kum taneleri. Otur keyfine bak. Kocan sonunda uslanacak' diyordu. Sonunda dayanamaz oldum, depresyona girdim ve boşandık" şeklinde konuştu. Selen Görgüzel sözlerine şöyle devam etti: "Yılmaz eski fotomodel, şimdi oyunculuk yapan, lolita havalarında sarışın ünlü bir kıza Akmerkez'den daire tutmuştu. Bu kız çok arsızdı. Evi arayıp 'Yılmaz'ın peşini bırak' bile diyordu. Yılmaz'ın büyük parasını yedi. Masum yüzlü o şeytan evliliğimizi bitirmek için elinden geleni yaptı...
<----------No Name Kullanıcısının İmzası---------->

'Sen sultanımsın diğerleri cariye'

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası